Gambia

 

Zapraszamy szkoły i przedszkola do dołączenia do naszej akcji.

W listopadzie 2023 roku odwiedziliśmy Gambię. Gambia to uśmiechnięte wybrzeże Afryki, które od niedawna otwarte jest na polskich turystów, Gambia to kraj życzliwy, szczery, biedny. Widząc ogromne potrzeby mieszkających tam psów, warunki w jakich żyją chcielibyśmy pomóc tamtejszej organizacji  The Gambia Horse and Donkey Trust które jako największa organizacja pro zwierzęca w kraju z zapałem dba o dobro zwierząt w Gambii.  Ich profil możecie śledzić na  facebooku https://www.facebook.com/gambiahorseanddonkey

Placówkom przekazujemy wszystkie niezbędne materiały – plakaty informacyjne, które wyjaśniają ideę Pomocy dla Gambii, podziękowanie za zebrane dary, naklejki dla dzieci.

Zbieramy opatrunki, opatrunki mogą być nowe lub również zebrane z apteczek, które już straciły ważność.

Wystarczy zgłosić swoją placówkę poprzez formularz zamieszczony poniżej, prześlemy plakaty informujące o zbiórce, podziękowanie, naklejki dla dzieci.

Po zbiórce, dary prosimy przesłać  do naszego magazynu – 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Cienista 32d. My dary przekażemy gambijskiej organizacji dbającej o dobro zwierząt.

Formularz zgłoszeniowy

    * - pola wymagane